Cenny triumf w derbach

W zaległym meczu 14 kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzików nasza drużyna pokonała dzisiaj zespół Chemika Bydgoszcz 5 : 2.

Spotkanie, jak na derby przystało, okazało się bardzo zaciętym widowiskiem. Chemicy wysoko zawiesili poprzeczkę naszym chłopcom przez co gra, szczególnie w pierwszej połowie, była niezwykle wyrównana. W efekcie, po gwizdku kończącym pierwszą część meczu, prowadziliśmy zaledwie jedną bramką. Po przerwie Gospodarzom zabrakło już jednak sił, a nasi chłopcy grając swoje, dorzucili jeszcze dwa trafienia. Mecz może nie należał do najlepszych w wykonaniu drużyny MUKS CWZS, jednak prawdziwą wartość zespołu poznaje się wtedy, gdy wygrywa się spotkania mając nawet słabszy dzień. Dzięki temu zostaliśmy liderem ligowej tabeli i mamy nadzieję, że tego miejsca nie opuścimy już do końca sezonu.

CHEMIK Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 2 : 5

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli: Filip Karwacki (3), Mikołaj Dworczak (2).