Karwaś rozstrzelał Wdę

W swoim kolejnym meczu Wojewódzkiej Ligi Młodzików, nasz zespół pokonał dzisiaj drużynę Wdy Świecie 14 : 0. Zawody życia rozegrał w Świeciu Filip Karwacki, który zaaplikował Gospodarzom 10 goli.

Nasza drużyna do spotkania przystąpiła bardzo skoncentrowana, w efekcie czego już w pierwszej minucie meczu Karwasiowi udało się zaskoczyć bramkarza Wdy. Po zdobyciu gola chłopcy nie zwalniali tempa, a Filip nie pudłował i w 15 minucie było już 5 : 0. Wszystkie bramki padły oczywiście łupem naszego Turbo Karwasia. To odebrało ochotę do gry Gospodarzom, chociaż trzeba przyznać, że i oni mieli swoje okazje do zdobycia bramek. Nie był to jednak dzień Wdy, za to nam wychodziło prawie wszystko. W pierwszej połowie zaliczyliśmy jeszcze dwa trafienia, a po przewie znowu mogliśmy oglądać strzelecki popis naszego reprezentanta, który do swojego dzisiejszego dorobku dorzucił kolejnych pięć goli. Dwie bramki zdobył jeszcze Miki Dworczak i cały mecz zakończył się iście hokejowym wynikiem.

Brawa dla Karwasia za festiwal strzelecki, ale pochwały należą się całej drużynie, która wypracowała Filipowi dogodne okazje i w niemiłosiernym upale dała z siebie wszystko.

Wda Świecie - MUKS CWZS Bydgoszcz 0 : 14 (0 : 7)

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli: Filip Karwacki (10), Mikołaj Dworczak (2), Antoni Federowicz, Oliver Dolski.