Kolejny remis w lidze

W rozegranym wczoraj, zaległym spotkaniu I kolejki 2 Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz, nasz zespół bezbramkowo zremisował z drużyną UKS Lipno.

Większość spotkania toczyła się pod dyktando naszych chłopców, jednak osiągniętej przewagi i wielu wypracowanych okazji zawodnicy MUKS CWZS Bydgoszcz 2004 nie potrafili przekuć na zdobyte bramki. Co prawda w pierwszej połowie gola strzelił Kacper Witkowski, ale sędzia spotkania zadecydował, że nasz zawodnik był na pozycji spalonej.

Podsumowując wczorajszy mecz można stwierdzić, że nasza gra momentami przypominała przysłowiowe bicie głową w mur. Gospodarze bronili się całym zespołem, ograniczając się wyłącznie do kontrataków, co przy naszej słabej skuteczności dało im wczoraj jeden punkt.

Jest więc pewien niedosyt jednak trzeba pamiętać, że chłopcy niedawno wznowili treningi i że dopiero uczą się gry w 11 na pełnowymiarowych boiskach.

Kolejna okazja do zdobycia punktów już w niedzielę w Toruniu.