Mamy kolejne 3 punkty

Bez kilku podstawowych zawodników przystąpiła do wczorajszego meczu ze Spartą Brodnica drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004. Nie przeszkodziło to jednak naszemu zespołowi w odniesieniu pewnego zwycięstwa nad okupującą dolne rejony ligowej tabeli ekipą Gości.

Nasi chłopcy poważnie potraktowali swojego sobotniego przeciwnika, efektem czego był piękny gol z dystansu zdobyty przez Oliwiera Grzelaka już w drugiej minucie spotkania. Chwilę potem podobnym strzałem popisał się Mikołaj Dworczak i było już 2 : 0. Drużyna MUKS cały czas prowadziła grę, kontrolując przebieg meczu. Pozwoliło to na zdobycie kolejnych dwóch bramek, których autorami ponownie byli Mikołaj i Żelek. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 4 : 0 dla naszego teamu.

Druga część spotkania była już bardziej wyrównana. Wystarczy dodać, że ambitnie grającym Gościom po naszym błędzie w rozegraniu piłki, udało się zdobyć nawet honorowego gola. My odpowiedzieliśmy jednym trafieniem Maksymiliana Stróżyńskiego, ale trzeba podkreślić, że stuprocentowych sytuacji do zdobycia gola mieliśmy co najmniej kilka. Zabrakło trochę szczęścia i dokładności.

Cieszą jednak zdobyte 3 punktu oraz to, że kilku zmienników pokazało się naprawdę z przyzwoitej strony.

MUKS CWZS Bydgoszcz - SPARTA Brodnica 5 : 1 (4 : 0)

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli: Oliwier Grzelak (2), Mikołaj Dworczak (2), Maksymilian Stróżyński.