Niechorze Cup 2017

W najbliższą niedzielę, 30.04. br. nasza drużyna wyjeżdża na Ogólnopolski Turniej Football Cup Niechorze 2017.

Zespół MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004 na turnieju reprezentować będą następujący zawodnicy:

1. Born Dawid
  2. Cholewczyński Jakub
  3. Dąbrowski Adrian
  4. Dolski Oliver
  5. Dworczak Mikołaj
  6. Federowicz Antoni
  7. Garczewski Wiktor
  8. Grzelak Oliwier
  9. Heigelmann Oliver
  10. Karwacki Filip
  11. Kocikowski Krzysztof
  12. Ojrzanowski Paweł
  13. Sawa Miłosz
  14. Stróżyński Maksymilian
  15. Supeł Kacper
  16. Tokarz Norbert
  17. Tubisz Marcin
  18. Wachowiak Jan
  19. Wojciechowski Olaf.

Zbiórka zawodników o godz. 7.30 na Zawiszy - wyjazd o godz. 8.00. Opiekunem grupy będzie trener Bartosz Kubiak. Trener Łukasz Jankowski będzie obecny w czasie zbiórki, ale z uwagi na mecz Juniora Starszego do Niechorza dojedzie w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Podróż potrwa około 4 - 5 godzin, a w jej trakcie zawodnicy zjedzą obiad. Dlatego prosimy o nie wyposażanie chłopców we wszelkiego rodzaju niezdrową żywność (chipsy, słodycze itp.). Tego typu przekąski będą rekwirowane i oddawane rodzicom po powrocie.

Na podróż zawodnicy powinni być ubrani w koszulki klubowe polo i dresy Nike. Na poszczególne mecze turniejowe chłopcy powinni posiadać stroje meczowe Nike, ochraniacze, buty (lanki lub turfy), odzież stosowną do panujących warunków atmosferycznych (pogoda może być zmienna więc obowiązkowo na wyposażeniu musi być czapka) oraz zestaw toaletowy do kąpieli.

Każdy zawodnik powinien również posiadać legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem, aktualne badania lekarskie oraz podpisany przez opiekuna regulamin wyjazdu, który zbierany będzie bezpośrednio przed wyjazdem.

Drużyna zakwaterowana będzie w Ośrodku Mewa przy ul. Leśnej 8 w Niechorzu.

Powrót zaplanowano na wtorek, 2.04. br. w godz. 18.00 - 22.00 (w zależności od zajętego miejsca).

POWODZENIA CHŁOPCY!