Niechorze Cup 2017 – Jutro walczymy o finał

Kolejny dzień turnieju w Niechorzu za nami. W sumie okazał się on szczęśliwy, bo jako jedyna drużyna z zespołów, które zajęły drugie miejsce w grupie – decydował dorobek bramkowy – awansowaliśmy do wtorkowego półfinału. W meczu o turniejowy finał spotkamy się jutro ze Śląskiem Wrocław.

W rozegranych dzisiaj meczach grupowych udało nam się odnieść dwa zwycięstwa. Jeden mecz zakończył się naszą porażką. Najpierw pokonaliśmy drużynę Akademii Piłkarskiej Podhala Nowy Targ 4 : 0. Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli Filip Karwacki (2), Dawid Born i Oliver Heigelmann. W kolejnym spotkaniu odnieśliśmy zwycięstwo w identycznym stosunku nad teamem KS Polkowice. Swoje trafienia ponownie zaliczyli Filip Karwacki (2) i Oliver Heigelmann. Czwartą bramkę zdobył Mikołaj Dworczak. Niestety, w ostatnim z dzisiejszych meczów, po karnym z kapelusza w ostatniej minucie spotkania, musieliśmy uznać wyższość Kotwicy Kołobrzeg. Łącznie w czterech spotkaniach grupowych strzeliliśmy 14 bramak, tracąc zaledwie jedną. Taki dorobek bramkowy wystarczył do uzupełnienia składu jutrzejszych półfinalistów.

Oczywiście jutro dajemy z siebie wszystko i obiecujemy walkę o WIELKI FINAŁ!