Odrabiamy zaległości ligowe

W środę 19.04. br. nasz zespól rozegra zaległy mecz 14 kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzików z Chemikiem Bydgoszcz. Mamy nadzieję, że jak na derby przystało, na stadionie przy ul. Glinki zobaczymy ciekawe widowisko, chociaż wszyscy pamiętamy wysokie zwycięstwo naszej drużyny w przedsezonowym sparingu. Chemik jest jednak na fali wznoszącej. W rundzie rewanżowej jeszcze nie zaznał goryczy porażki i zajmuje obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Z kolei nasz zespół, w razie zwycięstwa, zajmie fotel lidera. Jest się zatem o co bić.

Na środowy mecz, powołanie otrzymują następujący zawodnicy:

1. Born Dawid
  2. Borowski Mikołaj
  3. Cholewczyński Jakub
  4. Dolski Oliver
  5. Dworczak Mikołaj
  6. Garczewski Wiktor
  7. Gorczyński Miłosz
  8. Grzelak Oliwier
  9. Heigelmann Oliver
  10. Karwacki Filip
  11. Kocikowski Krzysztof
  12. Mundzia Szymon
  13. Ojrzanowski Paweł
  14. Sawa Miłosz
  15. Supeł Kacper
  16. Tokarz Norbert
  17. Tubisz Marcin
  18. Wojciechowski Olaf.

Zbiórka przed meczem na stadionie Chemika o godz. 11.00. Zawodnicy muszą być ubrani w dresy klubowe. Na mecz zabieramy również stroje meczowe NIKE, legitymacje szkolne, ochraniacze i białe skarpetki.

POWODZENIA!!!