Pewne zwycięstwo ze Spartą

W rozegranym dzisiaj spotkaniu 7 kolejki Ligi Młodzików nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo pokonując w Brodnicy miejscową Spartę 16 : 0.

Mecz miał wyjątkowo jednostronny przebieg. Gra przez cały czas toczyła się na połowie Gospodarzy, którzy w całym spotkaniu nie oddali ani jednego celnego strzału na naszą bramkę. Brodniczanie ograniczali do rozpaczliwej momentami obrony, a nasi zawodnicy spokojnie konstruowali akcje ofensywne, wykańczając je z naprawdę niezłą skutecznością.

Festiwal strzelecki rozpoczął już w pierwszej minucie Filip Karwacki, który dzisiaj był naszym najskuteczniejszym graczem. W całym meczu Karwaś zdobył 6 bramek, z tego dwie po bezpośrednich uderzeniach z rzutów wolnych. Niezły występ zaliczyli też Miłosz Sawa i Antek Federowicz, którym udało się ustrzelić klasycznego hattricka . Za konsekwencję w grze i upór w dążeniu do zdobycia jak największej ilości goli, pochwały należą się jednak całej drużynie.

Teraz przed nami spotkanie z Tucholanką. Oby tak dalej chłopcy!

Sparta Brodnica - MUKS CWZS Bydgoszcz 0 : 16 (0 : 8)

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz: Filip Karwacki (6), Miłosz Sawa (3), Antek Federowicz (3), Kacper Wierzbanowski (2), Marcin Tubisz (1), Mikołaj Dworczak (1)