Powalczyliśmy w Toruniu

Chociaż ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gospodarzy 3 : 1, to był to bez wątpienia najlepszy mecz w wykonaniu drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz 2004 w rundzie wiosennej I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz. W końcu od początku zagraliśmy z przysłowiowym zębem. Zawodnicy byli maksymalnie skoncentrowani i zaangażowani w walkę na boisku. To wystarczyło, żeby ekipa Elany miała problem z konstruowaniem składnych akcji i zdobywaniem goli. Torunianie nie potrafili wykorzystać nawet rzutu karnego, który świetnie wybronił Maksymilian Sławeta. Na przerwę schodziliśmy więc przy bezbramkowym remisie, co niewątpliwie dawało nadzieję na końcowy, dobry wynik.

Niestety w drugiej połowie powróciły stare grzechy w postaci własnych błędów. Z „prezentów” skorzystał oczywiście zespół Elany, który dosyć szybko uzyskał trzybramkowe prowadzenie. W końcówce spotkania honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczył Olivier Kubanek.

Pomimo przegranej ekipa MUKS CWZS Bydgoszcz 2004 pokazała się we wczorajszych zawodach z bardzo dobrej strony. Wreszcie zagraliśmy konsekwentnie, realizując postawione przez trenera przedmeczowe założenia. Mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach ligowych utrzymamy taki styl gry i w końcu zdobędziemy pierwsze punkty.

Elana Toruń - MUKS CWZS Bydgoszcz  3 : 1 (0 : 0)

Bramka dla MUKS CWZS Bydgoszcz: Olivier Kubanek