Powołania do reprezentacji K-PZPN 2004 i 2005

Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej powołał na mecz towarzyski rocznika 2004 z Warmińsko-Mazurskim ZPN następujących zawodników drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004:

• Born Dawid,
  • Grzelak Oliwier,
  • Karwacki Filip,
  • Wojciechowski Olaf.

Sparing rozegrany zostanie w dniu 12 kwietnia br. w Iławie o godz.12.00. Zbiórka o godz. 7.45 w Bydgoszczy - siedziba K-PZPN (ul. Gdańska 163).

Powołani zawodnicy muszą posiadać: kartę zawodnika i kartę zdrowia z aktualnymi badaniami wydanymi przez lekarza sportowego, legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości, obuwie piłkarskie (lanki) na boisko trawiaste lub ze sztuczną nawierzchnią, dresy, ochraniacze, ręcznik, klapki do kąpieli.

Ponadto Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy powołał zawodnika drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004, Maksymiliana Stróżyńskiego na konsultację reprezentacji K-PZPN rocznik 2005.

Konsultacja odbędzie się w dniu 19 kwietnia br. w Bydgoszczy na stadionie Chemika przy ul. Glinki 79. Zbiórka zawodników o godz. 9.30, zakończenie konsultacji ok. godz. 16.15.