Przegrana z Włókniarzem

W rozegranym dzisiaj meczu drugiej kolejki I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz, nasz zespół uległ drużynie toruńskiego Włókniarza 1 : 2.

O pierwszej połowie zawodnicy MUKS powinni jak najszybciej zapomnieć. Prędko stracony gol, niedokładność w przyjęciu piłki i niecelne podania, to tylko niektóre mankamenty naszej gry. Dodatkowo skrzydła podcięła nam druga bramka zdobyta przez ekipę Gości po szybkim kontrataku.

Nic więc dziwnego, że w przerwie meczu trener musiał wstrząsnąć zespołem, udzielając zawodnikom ostrej reprymendy. Na szczęście odniosła ona skutek, bo na drugą część meczu na boisko wyszła zupełnie inna drużyna. Chłopcy w końcu zaczęli grać piłką, ale przede wszystkim podjęli walkę. To wystarczyło, żeby drużyna Włókniarza cofnęła się i zaczęła popełniać błędy. W ich efekcie udało nam się stworzyć kilka naprawdę niezłych okazji strzeleckich. Niestety wykorzystaliśmy tylko jedną w efekcie czego ponieśliśmy drugą porażkę w ligowych rozgrywkach. Po meczu pozostał jednak pewien niedosyt, bo tego spotkania wcale nie musieliśmy przegrać.

MUKS CWZS Bydgoszcz - Włókniarz Toruń 1 : 2 (0 : 2)

Bramka dla MUKS CWZS Bydgoszcz: Mikołaj Dworczak