Spacerek z Włókniarzem

We wczorajszym meczu 24 kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzików nasz zespół w przekonywujący sposób rozprawił się z drużyną Włókniarza Toruń. Chłopcy pokonali rówieśników z Torunia 11 : 0, chociaż wynik mógłby być dużo wyższy, gdyby nasi zawodnicy wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje. Ponownie formą strzelecką błysnął Filip Karwacki, który tym razem zdobył siedem goli. Trafienia zaliczyli również Dawid Born, Oliwier Grzelak i Mikołaj Dworczak, który dwukrotnie pokonał bramkarza Gości.

Dzięki remisowi Chemika z Elaną, przewaga naszej drużyny nad Torunianami wzrosła do 4 punktów. Tym samym zdobycie mistrzostwa możemy świętować już w najbliższej kolejce. Trzeba jednak pokonać dobrze spisujący się w rundzie rewanżowej zespół Olimpii Grudziądz. Wierzymy, że tak się stanie i trzymamy kciuki za nasz team.