UKS SMS powalczył

Ciężką przeprawę mieli wczoraj we Włocławku nasi zawodnicy w meczu 18 kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzików z miejscowym UKS SMS. Co prawda nasza drużyna pokonała zajmujący aktualnie dziewiątą pozycję zespół Gospodarzy 4 : 1, ale na zwycięstwo musiała naprawdę ciężko zapracować. Wystarczy powiedzieć, że do przerwy nasi chłopcy przegrywali 1 : 0, a wynik mógłby być wyższy gdyby do pustej bramki trafił zawodnik UKS-u. Dopiero udzielona w przerwie ostra, trenerska reprymenda przyniosła oczekiwany efekt i po przerwie mogliśmy oglądać zupełnie inną drużynę. Chłopcy w końcu zaczęli gryźć trawę i wykorzystując fakt, że Włocławianie opadli z sił, szybko odrobili straty. Skończyło się więc szczęśliwie, jednak spotkanie we Włocławku pokazało, że żadnej z ligowych drużyn nie można lekceważyć i że na mecz z liderem spinać się będą wszyscy. Oby chłopcy zapamiętali tę lekcję i wyciągnęli z niej wnioski na przyszłość.

UKS SMS Włocławek – MUKS CWZS Bydgoszcz 1 : 4 (1: 0)

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli: Filip Karwacki (2), Mikołaj Dworczak, Dawid Born.