W Tucholi bez niespodzianki

We wczorajszym meczu 21 kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzików, pokonaliśmy zespół Tucholanki Tuchola 5 : 0. Spotkanie w zasadzie rozstrzygnięte zostało w pierwszej połowie, w której nasi chłopcy zdobyli wszystkie pięć goli. Do bramki Gospodarzy czterokrotnie trafił Mikołaj Dworczak, a jednego gola dołożył Dawid Born. Druga połowa niestety przeszła bez historii. Podobnie jak w ubiegłotygodniowym meczu ze Spartą, naszą drużynę dopadła strzelecka niemoc i pomimo kilku dogodnych sytuacji, nie zdołaliśmy podwyższyć rezultatu spotkania. Zwycięstwo oczywiście cieszy, jednak jego styl i rozmiary nad ostatnią drużyną w lidze pozostawiają nieco do życzenia, zwłaszcza w kontekście ważnych wyjazdów do Grudziądza i Świecia.

Tucholanka Tuchola - MUKS CWZS Bydgoszcz 0 : 5 (0 : 5)

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli: Mikołaj Dworczak (4), Dawid Born.