Z Tucholanką w Lidze Młodzików

Jutro (15.10. br.) nasza drużyna rozegra kolejny mecz w Wojewódzkiej Lidze Młodzików. Tym razem przeciwnikiem teamu MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004 będzie zespół Tucholanki Tuchola. Naszemu sobotniemu rywalowi nie wiedzie się na razie w ligowych rozgrywkach, gdyż po siedmiu kolejkach Tucholanka zajmuje z dorobkiem jednego punktu odległe, dwunaste miejsce. Jest więc szansa na odniesienie kolejnego zwycięstwa i umocnienie się w czubie ligowej tabeli. Mecz rozegrany zostanie na boisku przy ul. Gdańskiej 163 – początek o godz. 10.00. Zbiórka o godz. 9.00 w szatni na Zawiszy.

Decyzją trenera powołanie na mecz z Tucholanką otrzymują:

Borowski Mikołaj
Cholewczyński Jakub
Dąbrowski Adrian
Dolski Oliver
Dworczak Mikołaj
Garczewski Wiktor
Heigelmann Oliver
Kocikowski Krzysztof
Mundzia Szymon
Ojrzanowski Paweł
Sawa Miłosz
Stróżyński Maksymilian
Tokarz Norbert
Tubisz Marcin
Wachowiak Jan
Wierzbanowski Kacper
Wojciechowski Olaf.

Pamiętamy o zabraniu ze sobą: legitymacji szkolnej, ochraniaczy, odzieży termoaktywnej, ortalionu i dodatkowej pary skarpet.

Zapraszamy wszystkich rodziców, znajomych i sympatyków naszej drużyny do wspierania chłopaków gorącym dopingiem!