Zdobyliśmy mistrzostwo województwa!

Wielkim, sportowym triumfem zakończyli rywalizację zawodnicy drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004 w zakończonym dzisiaj Finale Wojewódzkim Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Młodzi piłkarze, reprezentujący w turnieju SMS nr 69 i prowadzeni przez trenera Łukasza Jankowskiego, zdobyli mistrzostwo województwa, pozostając jedyną niepokonaną drużyną w całej edycji tegorocznych rozgrywek.

W dzisiejszym finale nasi chłopcy pokonali najpierw reprezentację SP w Golubiu-Dobrzyniu (13 : 1), a w meczu o mistrzostwo okazali się lepsi od ekipy z Brodnicy (8 : 3).

GRATULUJEMY WYGRANEJ!!!

W finałowym turnieju udział wzięli następujący zawodnicy: Olaf Wojciechowski, Wiktor Garczewski, Kacper Wierzbanowski, Maksymilian Stróżyński, Paweł Ojrzanowski, Dawid Born, Miłosz Sawa, Filip Karwacki, Mikołaj Dworczak i Oliwier Grzelak.