Coś się kończy, coś się zaczyna

Na dzisiejszym zebraniu pożegnaliśmy dotychczasowych wychowawcę i trenera drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz 2004. Była to jednak okazja, żeby poznać nową kadrę pedagogiczną odpowiedzialną za kształcenie i wychowanie naszych chłopców.

Z przyjemnością informujemy, że wychowawstwo w klasie 7c objęła Pani Agnieszka Stpiczyńska, natomiast trenerem drużyny piłkarskiej został od tego sezonu Pan Robert Wójcik.

Z obecną wychowawczynią chłopcy mieli już okazję współpracować na lekcjach historii we wcześniejszych klasach. Trenera Roberta Wójcika także nie trzeba przedstawiać. Od zawsze związany z bydgoskim Zawiszą, prowadził zespoły narodowe w kategoriach U-15, U-16 oraz U-17.

Nowym wychowawcom chłopców z rocznika 2004, życzymy zadowolenia z pracy i obcowania z naszymi pociechami. Ze swojej strony obiecujemy współpracę i wsparcie w każdej sytuacji, prowadzącej do poprawy funkcjonowania klasy i drużyny.

POWODZENIA!