Derby na zakończenie I rundy

W meczu kończącym I rundę rozgrywek 2 Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz, nasza drużyna zmierzy się z zespołem SP Zawisza Bydgoszcz. Derby rozegrane zostaną w niedzielę, 1.10. br., a ich początek zaplanowano na godz. 10.00.

Na niedzielne spotkanie trener powołał następujących zawodników:

1. Born Dawid
  2. Borowski Mikołaj
  3. Czerwiński Krystian
  4. Dolski Oliver
  5. Dworczak Mikołaj
  6. Garczewski Wiktor
  7. Gorczyński Miłosz
  8. Grzelak Oliwier
  9. Grzesiak Jakub
  10. Kocikowski Krzysztof
  11. Kubanek Oliver
  12. Ojrzanowski Paweł
  13. Sawa Miłosz
  14. Stróżyński Maksymilian
  15. Supeł Kacper
  16. Wierzbanowski Kacper
  17. Witkowski Kacper
  18. Wnuk Piotr.

Zbiórka zawodników przed meczem w szatni na Zawiszy o godz. 8.45. Pamiętamy o zabraniu legitymacji szkolnej i ochraniaczy.

Dotychczasowe wyniki obydwu drużyn wskazują na to, że w niedzielę zmierzą się ze sobą zespoły o podobnym potencjale. Ponadto – jak na derby przystało – mecz będzie miał dodatkowe smaczki i podteksty. Ewentualne zwycięstwo umocni pozycję naszej drużyny w czołowej czwórce. Z kolei przegrana spowoduje, że w II rundzie nie będziemy mogli pozwolić sobie na jakiekolwiek wpadki. Zapowiada się więc arcyciekawe spotkanie, na które zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny.