Derbowy koniec sezonu

W ostatniej kolejce Wojewódzkiej Ligi Młodzików nasza drużyna zmierzy się w derbowym pojedynku z zespołem BKS-u Bydgoszcz. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 18.06., a jego początek zaplanowano na godz. 12.00. Decyzją trenera na przedmeczową zbiórkę o godz. 11.00 stawić mają się następujący zawodnicy:

1. Born Dawid
  2. Borowski Mikołaj
  3. Cholewczyński Jakub
  4. Dąbrowski Adrian
  5. Dolski Oliver
  6. Dworczak Mikołaj
  7. Garczewski Wiktor
  8. Gorczyński Miłosz
  9. Karwacki Filip
  10. Kocikowski Krzysztof
  11. Ojrzanowski Paweł
  12. Sawa Miłosz
  13. Stróżyński Maksymilian
  14. Supeł Kacper
  15. Tokarz Norbert
  16. Wierzbanowski Kacper
  17. Wojciechowski Olaf.

Zapraszamy na pożegnalny mecz sezonu wszystkich rodziców i sympatyków naszej drużyny. Mistrzostwo mamy już co prawda w kieszeni, ale do meczu na pewno podejdziemy zmotywowani na 100 %. Nasz rywal ma jeszcze szansę na zajęcie 8-go miejsca, nam z kolei zależy na 24 wygranej ligowej z rzędu. Jak na derby przystało zapowiada się więc ciekawe spotkanie.

UWAGA:

Janek Wachowiak i Marcin Tubisz powołani zostali do składu zespołu MUKS CWZS III Bydgoszcz. Drużyna z Fordonu swój mecz w ramach Ligi Okręgowej Młodzika rozegra 18.06. o godz. 16.00 w Piechcinie z miejscowym Zagłębiem.