Dziewiąta kolejka Wojewódzkiej Ligi Młodzików

Lider Włocławek będzie przeciwnikiem drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004 w rozgrywanej w ten weekend, dziewiątej kolejce Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Nasz niedzielny przeciwnik zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Liczymy więc na zdobycie kompletu punktów we Włocławku. Początek meczu o godz. 15.30 na boisku przy ul. Kazimierza Górskiego (sztuczna nawierzchnia).

Na spotkanie trener powołał wszystkich zawodników oprócz Filipa Karwackiego, Olafa Wojciechowskiego, Dawida Borna, Kacpra Supła i Wiktora Garczewskiego. Ww. chłopcy otrzymują powołanie na sobotni mecz Ligi Młodzików.

Zbiórka przed wyjazdem do Włocławka o godz. 12.30 w szatni na Zawiszy. Zabieramy ze sobą legitymacje szkolne, ochraniacze, odzież termoaktywną, ortalion, dres treningowy i strój meczowy NIKE wraz z obiema parami getrów.