Gramy z liderem

Ciężkie zadanie czeka nasz team w tej kolejce rozgrywek 2 Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz. W niedzielę rozegramy bowiem spotkanie wyjazdowe z jedyną, niepokonaną do tej pory drużyną UKS Gol Brodnica. Mecz rozegrany zostanie o godz. 14.00 na obiektach przy ul. Królowej Jadwigi 1 w Brodnicy.

Na niedzielny mecz trener powołał następujących zawodników:

1. Born Dawid
  2. Borowski Mikołaj
  3. Dolski Oliver
  4. Dworczak Mikołaj
  5. Garczewski Wiktor
  6. Grzesiak Jakub
  7. Heigelmann Oliver
  8. Kocikowski Krzysztof
  9. Kubanek Olivier
  10. Sawa Miłosz
  11. Stróżyński Maksymilian
  12. Supeł Kacper
  13. Tews Maksymilian
  14. Wierzbanowski Kacper
  15. Witkowski Kacper
  16. Wojciechowski Olaf
  17. Wołczek Maksymilian
  18. Wnuk Piotr.

Zbiórka zawodników w szatni na Zawiszy o godz. 10.15 (wyjazd godz. 10.30). Pamiętamy o zabraniu legitymacji szkolnych, ochraniaczy i odzieży adekwatnej do panujących warunków atmosferycznych.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie rozgrywek zremisowaliśmy u siebie z zespołem z Brodnicy 1 : 1. Były to jedyne punkty, jakie dotychczas straciła w lidze drużyna Gola. Wiemy, że jutro czeka nas ciężki mecz, ale pamiętajmy, że piłka nożna to sport, w którym wszystko jest możliwe, a poświęceniem i walką można zdziałać naprawdę wiele. I właśnie na to jutro liczymy. VAMOS MUKS!!!