Hit EURO U21 z naszym udziałem!

Informujemy, że nasza drużyna została wyznaczona do obsługi meczu Euro U21 Hiszpania – Serbia, który rozegrany zostanie na stadionie Zawiszy w dniu 23.06. br. o godz. 20.45.

Naszym chłopcom przypadnie w udziale opieka nad flagami narodowymi. W związku z tym prosimy o pisemne zgłaszanie chętnych zawodników (16 osób) do trenera.

Z uwagi na rangę meczu zgłaszani zawodnicy powinni spełniać następujące warunki:

• przybycie na stadion ok. 4 godzin przed zawodami, tj. ok. godz. 16.30 (po szkoleniu z przedstawicielami UEFA chłopcy otrzymają posiłek);
  • posiadanie obuwia marki adidas lub obuwia no name, tj. bez widocznych emblematów firmowych.

Zawodnicy otrzymają stroje na mecz, jednak powinni mieć strój stosowny do panujących w dniu zawodów warunków atmosferycznych, najlepiej bez widocznych emblematów producenta.

WAŻNE:

Każdy zawodnik otrzymuje bilet wejściowy na mecz oraz dodatkową wejściówkę dla opiekuna.