Lider bez szans

Kolejne zwycięstwo w Wojewódzkiej Lidze Młodzików odnieśli nasi zawodnicy. Tym razem młodzi piłkarze MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004, pokonali na własnym boisku drużynę Lidera Włocławek 9 : 1.

Cały mecz prowadzony był pod dyktando naszych zawodników, którzy nareszcie wykazali się niezłą skutecznością. Przyzwoicie zaprezentowali się zmiennicy, a zwłaszcza nasi bramkarze. Szansę gry w polu dostali bowiem Yogi i Adi. Nasi golkiperzy doskonale odnaleźli się w formacjach ofensywnych i swój udział w meczu zaliczyli ze zdobytymi bramkami. Yogi trafił raz, natomiast Adiemu udało się zdobyć dwa gole! Goście w całym spotkaniu ograniczali się do sporadycznych kontrataków, z których jeden, nie bez pomocy naszej defensywy zresztą, udało im się wykorzystać. Dzięki okazałemu zwycięstwu i remisowi Elany w Grudziądzu, nasza drużyna umocniła się na fotelu lidera ligowej tabeli.

MUKS CWZS Bydgoszcz  -  Lider Włocławek  9 : 1 (3 : 0)

Bramki dla MUKS CWZS Bydgoszcz zdobyli: Antoni Federowicz (4), Adrian Dąbrowski (2), Mikołaj Borowski, Mikołaj Dworczak, Olaf Wojciechowski.