Kolejny mecz na szczycie

W nadchodzącą sobotę, tj. 08.04. br. nasz zespół zmierzy się z zajmującą obecnie trzecie miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Unią Wąbrzeźno. Po ubiegłotygodniowej potyczce z Elaną, będzie to kolejny mecz na szczycie w wykonaniu chłopców z MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2004. Wszyscy zainteresowani wiedzą bowiem dobrze, że Gospodarze zajmują aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, tuż za naszą drużyną, która ma 3 punkty straty do lidera i jeden mecz zaległy. Zanosi się więc na bardzo interesujące spotkanie.

Wyjazd do Wąbrzeźna zaplanowano na godz. 7.30 – zbiórka na Zawiszy. Mecz rozpocznie się o godz. 10.00, ale w związku z tym, że jedziemy razem z drużyną trampkarzy, powrót nastąpi dopiero około godz. 16.00. Prosimy zatem o zaopatrzenie chłopców w odpowiednią ilość suchego prowiantu.

Na mecz chłopcy jadą ubrani w dresy Nike. Pamiętamy również o zabraniu strojów meczowych NIKE, legitymacji szkolnych, ochraniaczy i białych skarpetek. W związku ze zmieniającą się codziennie aurą, prosimy o wyposażenie chłopców w odzież stosowną do panujących warunków atmosferycznych.

Ostateczny skład zespołu na mecz z Unią, trener ogłosi po piątkowym treningu.