Pora na pierwsze punkty

Okazja do ich zdobycia nadarzy się już jutro. Na własnym stadionie podejmiemy bowiem w czwartej kolejce I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz zespół Unii Wąbrzeźno. Po ostatniej, dotkliwej porażce w Grudziądzu 0 : 5 w drużynie panują bojowe nastroje i chęć odniesienia pierwszego zwycięstwa. Ekipa naszych sobotnich przeciwników, podobnie jak my nie zdobyła jeszcze punktów, ale drużyny Unii na pewno nie można lekceważyć. Liczymy zatem na ciekawe spotkanie oraz to, że nasi chłopcy powalczą o każdą piłkę i każdy metr boiska. Zapraszamy wszystkich na mecz, którego początek zaplanowano na godz. 14.00.

Powołanie na sobotnie zawody otrzymują następujący zawodnicy:

1. Born Dawid
  2. Czyżewski Jakub
  3. Dolski Oliver
  4. Federowicz Antoni
  5. Garczewski Wiktor
  6. Gorczyński Miłosz
  7. Grzelak Oliwier
  8. Heigelmann Oliver
  9. Kocikowski Krzysztof
  10. Kubanek Olivier
  11. Ojrzanowski Paweł
  12. Sawa Miłosz
  13. Stróżyński Maksymilian
  14. Supeł Kacper
  15. Tews Maksymilian
  16. Wojciechowski Olaf

Zbiórka zawodników w szatni na Zawiszy o godz. 12.40. Pamiętamy o zabraniu legitymacji szkolnych i ochraniaczy.