Czas na rewanż

W najbliższą niedzielę w 10 kolejce 2 Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz zmierzymy się na własnym boisku z drużyną Elany Toruń. Wszyscy pamiętamy bolesną i jak do tej pory jedyną porażkę w lidze, którą nasz zespół poniósł właśnie w Toruniu. Przyszedł więc czas na rewanż, do którego po ostatnim remisie z ekipą Gola Brodnica, podejdziemy dodatkowo zmotywowani. Mecz rozpocznie się o godz. 10.00 na obiektach przy ul. Gdańskiej 163, a powołanie na niedzielne zawody otrzymują następujący zawodnicy:

1. Born Dawid
  2. Borowski Mikołaj
  3. Czerwiński Krystian
  4. Dolski Oliver
  5. Dworczak Mikołaj
  6. Garczewski Wiktor
  7. Grzelak Oliwier
  8. Heigelmann Oliver
  9. Kubanek Olivier
  10. Ojrzanowski Paweł
  11. Sawa Miłosz
  12. Supeł Kacper
  13. Tews Maksymilian
  14. Tucholski Mikołaj
  15. Wierzbanowski Kacper
  16. Witkowski Kacper
  17. Wojciechowski Olaf
  18. Wnuk Piotr.

Zbiórka zawodników przed meczem w szatni na Zawiszy o godz. 8.45. Zabieramy ze sobą legitymacje szkolne, ochraniacze i odzież adekwatną do panujących warunków atmosferycznych.

Liczymy na gorący doping, dlatego na niedzielne spotkanie zapraszamy rodziców, znajomych i wszystkich sympatyków naszej drużyny!